Eski mynet sohbet odaklı faaliyet gösteren ve Türkçe özelliği ile tüm internet ortamında iletişim kurmak isteyen insanları buluşturmayı hedefleyen yapı ve kuruluştur. Özelliği bakımından diğer sohbet, chat hizmeti sunan siteler dışında ayrıca tüm ülkelerde bulunan mynet sohbet kitlesi kullanıcıları buluşturmayı amaçlamaktadır. Günümüz teknolojisinin kullanmakta olduğu tüm akıllı cihaz ve internet özellikli telefon ve tabletlerle birebir uyumlu bir şekilde sohbet bağlantısı çevrimiçi olarak kurulabilmektedir.

Sohbet mynet plaftormumuz yetişkinlere yönelik bir ortam teşkil etmektedir. Her ne kadar cinsel arayışların izin verilmediği bir chat ortamı olduğumuzu varsayım olarak bildirsek bile kullanıcıya açık, rumuz girişi yapılarak bağlantı kurulan bir sohbet sitesidir. Dolayısı ile lütfen sohbet girişimizi kullanacağınız vakitlerde 18 yaşı üzeri olduğunuz ibaresini kabul ediniz. Yurtsohbet.com ayrıcalığı ile eğlenceli bir ortamda tüm sohbet dostlarını buluşturuyoruz.

Yaklaşık 20 yıldan uzun bir süre önce aktif olan eski mynet sohbet kullanıcılarının Mynet A.Ş aldığı karar sonucu sohbeti kapatması ile farklı ortamlarda chat yapabilme arayışlarına çözüm bulmak amacıyla sohbetmynet.org hizmete girmiştir. Amacımız mynet ortamını seven sohbet gönüllülerini bir araya toplamak ve ücretsiz iletişim kurabilmelerini sağlamaktır.

Bize sitemiz hakkında şikayet, öneri ve tavsiyelerde bulunabilirsiniz. İletişim sekmesine tıklayarak bizlere kolaylıkla ulaşabilir, aynı zamanda #operhelp adlı sohbet kanalından yöneticiler aracılığı ile şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Mynet Sohbet Sitesi